Choď na obsah Choď na menu
 


SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA aktuálne 25.1.2018!!!

25. 1. 2018

 

     Oznamujeme záujemcom o účasť na Svrbickej snežnej stope 2018, že podujatie sa (napriek nepriaznivým predpovediam počasia) uskutoční 27.1.2018 s týmito obmedzeniami:

 

 

  • Trasa 2,5 km mala dnes v celom okruhu súvislú snehovú pokrývku o hrúbke 5-10 cm. Pre vyššie teploty v posledných dňoch nebolo  možné stopu upraviť strojovo, ale je prešľapaná na dve súbežné stopy a riadne vyznačená. (bližšie v správach z terénu www.nabezky.sk)

 

  • Trasa 10 km mala dnes na cca 95 % súvislú snehovú pokrývku o hrúbke 5-10 cm ( najmä na poliach, menej v lese, preto boli niektoré jej časti presmerované z lesa na polia). Prešľapaná je na jednu stopu, cca 5% treba ísť bez lyží a trasa je riadne vyznačená. (bližšie v správach z terénu www.nabezky.sk)

  • Doprava mimoriadnym autobusom sa neuskutoční. Sponzor sa ospravedlnil, lebo musí prednostne v tom termíne zabezpečiť dopravu dlhodobo zazmluvneným zákazníkom.

     

 

     Veríme, že tieto obmedzenia Vás neodradia od účasti na inak riadne pripravenom podujatí, na ktorom Vás čaká aj zaujímavé prekvapenie a strávime spolu prijemný deň v lone zasneženej prírody.

 

Tešíme sa na Vašu účasť.      

 

 

                                                Za organizátorov : Ladislav Beleščák